יריד האביב של כרמים

יריד האביב של כרמים הוא יריד קיבוצי ירוק לכל המשפחה המתקיים אחת לשנה בחודש מאי. ב- 2014 יתקיים היריד ביום שישי ה- 30/5 בין 11:00 ל- 17:00.

יריד האביב של כרמים הוא אירוע כפרי אביבי מלא פעילויות לכל טעם וגיל, שהצליח לבנות לעצמו במהלך 5 שנות קיומו קהל מבקרים נאמן שמגיע מכל רחבי הארץ לצפון הנגב מדי שנה באביב כדי לבלות, לקנות, לאכול וליהנות ממוזיקה ומופעים בשמש האביבית בינות לפריחה הצבעונית שסביב.

ביריד, תוכלו למצוא משהו לכל אחד: שוק כפרי עם ירקות, לחם, גבינות, שמן זית ומוצרים אורגניים שונים | דוכני אוכל ביתי ללקק את השפתיים | פעילויות ספורט מגוונות | טיפולים הוליסטיים | לילדים: רכיבה על גמל, שעת סיפור, סדנאות יצירה אקולוגיות, משחקים נושאים פרסים... ועוד המון הפתעות אביביות.

כמו כן יש ביריד מתחם הופעות מוזיקה LIVE המופעל על ידי מועדון "החלוץ 33" של עמותת איילים וקרן מיראז'. את הבמה מאכלסים מהבוקר מוזיקאים צעירים ומבטיחים מאזור הדרום כשלמופע המרכזי מתארח אמן בעל. בשנת 2013 היה זה חמי רודנר שהעניק מופע אקוסטי מצויין.

יריד אביב בכרמים הינו יוזמה של הקהילה הצומחת בכרמים, וחברי הקהילה אחראיים להפקתו, הקמתו והוצאתו לפועל. בין השאר, מטרתו לחשוף את הקהילה המתחדשת בכרמים, את ערכיה ופועלה, לקהל המבקרים.

בין אלה, ניתן למנות את המחויבות הסביבתית והחברתית העמוקה שלקחו על עצמם חברי הקיבוץ המתחדש. משום כך, היריד כולו מאופיין ברמה גבוהה מאוד של מודעות סביבתית, בפעילויות ירוקות, ברמה פרטנית מאוד של מיחזור ועוד. כמו כן, היריד כולו מבוסס על כוחות מקומיים, בעלי עסקים ואמנים מהאזור.יריד האביב של כרמים 2013

לפרטים ויצירת קשר : יונתן 050-6707660 |bamakramim@gmail.com | קיבוץ כרמים, ד.נ. הנגב 89463